Notify Message
Forums
Page 1
Search
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
Crafters

Stevarmor Inc., Industrija za kovanje oklopa

Elem, Steva je trenutno Artisan metalsmith, sto znaci da critujem expert opusteno, a Artisan cu moci verovatno za vikend (lv 31+)...Heavy armor koji pravim za lv 25 su u principu bolji od GB pojedinacno. E sad, ako neko hoce i set bonuse, to je st...
Member avatar small Kapetan Steva 6y
Kapetan Steva2464Member avatar small Kapetan Steva 6y
Crafters

Dudekovski - artisan woodwerker i forester, te n00b farmer; Erlein - jurneyman jeweller i prospector

Dudekovski mozes raditi bow-ove, spear-ove, javelin-e, club-ove, cekice, instrumente i namjestaj za kuce. Primam sve vrste resina (sticky, ashy, amber...) te sve vrste drva bilo treted ili logs.Erlein kao jeweller moze raditi ogrlice, nausnice, pr...
Member avatar small Dudekovski 6y
Dudekovski1240Member avatar small Dudekovski 6y
Crafters

Vladgrotesque - Armourer

Prospector artisan, metalsmith expert, tailoring n00b (jos nisam poceo)..Saljite sve sto vam ne treba (recepte, metale, POSEBNO Brimstone-ove zbog critovanja kad vam pravim armore i stitove).Cimajte da vam napravim sta god, kontam da vecini trebaj...
Small Grotesque 6y
Grotesque1257Small Grotesque 6y
Crafters

Razmena materijala & ispomoc

Ne bi bilo lose da tu i tamo razmenjujemo matse za crafting, ili pomazemo jedni dugima sa obradom sirovina (uh jbt al ovo industrijski zvuci).Ja npr. imam brdo light i medium leathera, ali s njima nista ne mogu dalje jer mi trebaju leather pads......
Member avatar small Kapetan Steva 6y
Kapetan Steva2316Small Fenodrim 6y
Crafters

Defajler - Expert Cook

Yeoman - farmer, cook, tailor
Small Defajler 6y
Defajler1243Small Defajler 6y
Page 1